100 دلار گیفت کارت آمارکتس

به صورت رایگان دریافت کنید!

با همکاری بروکر آمارکتس، تعدادی گیفت کارت 100 دلاری برای کاربران آرسی فارکس تهیه شده است. کاربرانی که از طریق لینک پایین ثبت‌نام کنند و احراز هویت خود را تکمیل کنند، می‌توانند در قرعه کشی دریافت گیفت کارت 100 دلاری شرکت کنند.

تعداد گیفت کارت‌ها محدود است، پس فرصت را از دست ندهید و همین الان اقدام کنید.

دریافت گیفت کارت آمارکتس به صورت رایگان و شرکت در قرعه کشی آرسی فارکس

گیفت کارت آمارکتس چیست؟

گیفت کارت آمارکتس، یک بونوس بدون نیاز به واریز است که می‌توانید آن را دریافت کنید و بدون واریز وجه معامله کنید. آرسی فارکس به عنوان پارتنر و نماینده کارگزاری آمارکتس، این گیفت کارت را طی یک قرعه کشی به کاربران خود اهدا می‌کند.

با این اعتبار، شما می‌توانید بدون ریسک و واریز وجه، در بازار فارکس و فلزات معامله کنید، و سود خود را برداشت کنید. فقط کافی است از طریق ما در آمارکتس ثبت‌نام کنید و احراز هویت خود را تکمیل کنید. سپس به ما پیام دهید تا در قرعه‌کشی شرکت کنید.

این گیفت کارت‌ها به عنوان یک طرح تشویقی قرار داده شده که تریدرها می‌توانند با توجه به شرایط این بونوس، معامله کنند و سود خود را برداشت کنند.

گیفت کارت آمارکتس و نحوه دریافت بونوس بدون واریز

چطور می‌توان این گیفت کارت ها را دریافت کرد؟

ثبت نام در آمارکتس

ابتدا لازم است از طریق این لینک در کارگزاری آمارکتس ثبت ‌نام کنید و مراحل احراز هویت خود را کامل کنید.

ارسال پیام به پشتیبانی

بعد از تکمیل ثبت نام در آمارکتس و احراز هویت، به پشتیبان تلگرامی آرسی فارکس پیام دهید تا نام شما را در لیست قرار دهد.

قرعه کشی

بعد از تکمیل آفر، زمان قرعه کشی در کانال تلگرامی آرسی فارکس اعلام می‌شود و به برندگان اطلاع رسانی می‌شود. یک کد برای برندگان ارسال می‌شود، که بعد از وارد کردن کد گیفت کارت، یک حساب صد دلاری استاندارد ایجاد می‌شود و می‌توانید معامله کنید.

شرایط بونوس بدون واریز آمارکتس

بونوس بدون واریز آمارکتس یا گیفت کارت، قوانینی دارد که لازم است آن‌ها را درنظر بگیرید. البته اگر شما این گیفت کارت را دریافت کرده‌ باشید، قبل از فعال شدن کد و واریز بونوس، قوانین آن برای شما به نمایش در خواهد آمد. ما در اینجا به طور مختصر این قوانین را بررسی می‌کنیم و به برخی از سوالات متداول پاسخ می‌دهیم.

گیفت کارت آمارکتس چیست؟

گیفت کارت آمارکتس، یک بونوس بدون نیاز به واریز است که می‌توانید آن را دریافت کنید و بدون واریز وجه معامله کنید. ابتدا لازم است که از طریق این لینک در بروکر آمارکتس ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت کامل، به پشتیبانی آرسی فارکس پیام دهید تا در لیست قرعه‌کشی قرار بگیرید. البته همیشه این برنامه در دسترس نیست و ممکن است هر زمان محدود یا متوقف شود.

آیا اصل بونوس و سود آن قابل برداشت است؟

اصل بونوس قابل برداشت نیست ولی سود حاصل از آن اگر شرایط تعیین شده رعایت شود، بله قابل برداشت است.

برای برداشت وجه چه پیش‌نیازهایی وجود دارد؟

برای گیفت کارت صد دلاری، لازم است حداقل یک لات ترید کرده باشید و حداقل تغییر قیمت در آن معامله، 10 پیپ باشد. در این صورت می‌توانید سود خود را تا حداکثر صد دلار برداشت کنید.

آیا قوانین دیگری هم راجع به گیفت کارت یا بونوس بدون واریز وجود دارد؟

برای اطلاع از سایر قوانین می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

آیا کسانی که قبلا در آمارکتس ثبت نام کردند هم می‌توانند گیفت کارت دریافت کنند؟

بله، فقط چون قبلا ثبت نام انجام شده، لازم است با پشتیبانی آرسی فارکس هماهنگ کنند تا تغییرات صورت گیرد و بتوانند در قرعه کشی شرکت کنند.

تا فرصت تمام نشده، همین الان ثبت نام می‌کنم!
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.