آموزش ثبت نام در آمارکتس

در این راهنما به‌صورت تصویری و ویدئویی نحوه افتتاح حساب و ثبت نام در بروکر آمارکتس (بدون فیلتر) را به شما آموزش خواهیم داد. توسط تیم آرسی فارکس به عنوان نماینده بروکر AMarkets می‌توانید تخفیف در اسپرد و کارمزد بگیرید و همان ابتدا تا 15% مبلغ واریزی خود بونوس قابل ضرر دریافت کنید. هم‌چنین در صورت تمایل، می‌توانید دسترسی رایگان به اکسپرت‌های ما بگیرید.

برای ورود به صفحه ثبت نام آمارکتس، از طریق دکمه فوق وارد صفحه ثبت نام بروکر آمارکتس شوید و مراحل ثبت نام خود را به سادگی انجام دهید. در ادامه می‌توانید ویدئوی راهنمای کامل ثبت نام و احراز مشاهده کنید.

برای ثبت نام و احراز هویت در بروکر آمارکتس شما صرفاً به موارد زیر نیاز دارید.

  • تائید ایمیل و شماره موبایل
  • مدرک شناسایی معتبر مثل کارت ملی یا پاسپورت

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتر راجع به رگوله این بروکر و تاریخچه‌ی آن بدانید در صفحه بروکر آمارکتس می‌توانید تمام اطلاعات به‌روزرسانی شده را مشاهده کنید.

برای راهنمایی جهت تخفیف کارمزد و دریافت ریبیت آمارکتس، به پشتیبانی تلگرامی آرسی فارکس مراجعه کنید. در ادامه مراحل ثبت نام و احراز هویت، دانلود متاتریدر و سایر موارد را به صورت گام‌به‌گام برای شما توضیح خواهیم داد.

مراحل ثبت نام در بروکر آمارکتس

آموزش ثبت نام در آمارکتس مرحله اول

بعد از کلیک روی دکمه فوق، صفحه مشابه تصویر بالا برای شما ظاهر می‌شود. اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی، ایمیل، و شماره موبایل را وارد کنید. در قسمت کد معرف آمارکتس می‌توانید عبارت RCFOREX را وارد کنید تا بتوانید از خدمات تخفیف کارمزد و اسپرد ما نیز استفاده کنید. بعد روی گزینه افتتاح حساب کلیک کنید. تصویری مشابه زیر مشاهده خواهید کرد و به این معنی است که حساب استاندارد شما در آمارکتس ایجادشده و شما ثبت نام اولیه را تکمیل کردید.

مرحله دوم ثبت نام در آمارکتس

حال باید به سراغ ایمیل خود بروید و خواهید دید که 3 ایمیل از آمارکتس به شما ارسال‌شده. اطلاعات ورود به کابین آمارکتس نیز برای شما ایمیل شده که آن را حتماً یادداشت کنید. (توصیه ما این است که برای امنیت بیشتر آن را تغییر دهید.)

آموزش ثبت نام در آمارکتس- 3

بعدازاینکه ایمیل خود را تائید کردید، گزینه ایمیل مانند زیر به رنگ سبز درخواهد آمد و می‌توانید سه مرحله دیگر را تکمیل کنید.

تایید ایمیل ثبت نام در آمارکتس

بعد از تائید ایمیل، لازم است شماره موبایل خود را تائید کنید. برای شما پیامکی ارسال خواهد شد که آن را در کادر مربوط وارد کنید و به‌راحتی موبایل تائید می‌شود.

اگر پیامک از آمارکتس دریافت نکردید، طبیعی است و این روزها اس ام اس ها با اختلال مواجه است. کافی است روی گزینه تماس کلیک کنید تا یک تماس اتوماتیک با شما گرفته شود. تماس را نیاز نیست پاسخ دهید. صرفاً چهار رقم آخر شماره‌ای که با شما تماس گرفته را در کادر وارد کنید. کد تائید شما همان خواهد بود.

بعدازآن لازم است تصویر کارت ملی خود یا پاسپورت را بفرستید و درنهایت روش پرداخت را انتخاب کنید. مراحل ثبت آمارکتس به‌صورت ویدئو در بالا می‌توانید مشاهده کنید.

آموزش ساخت حساب دمو در آمارکتس (حساب آزمایشی با موجودی دلخواه)

این امکان فراهم است که بتوانید بدون نیاز به احراز هویت در آمارکتس حساب دمو با موجودی دلخواه ایجاد کنید. حساب دمو کاربردهای بسیاری دارد و می‌توان از آن برای تمرین معامله و هم‌چنین بررسی شرایط معاملاتی و اسپرد انواع حساب استفاده کرد. همچنین طرحی وجود دارد که بتوانید سود خود در دمو را به صورت واقعی به صورت بونوس دریافت کنید. برای انجام مراحل همراه ما باشید.

آموزش ثبت نام در آمارکتس- 4

برای ساخت حساب دمو با موجودی دلخواه، لوریج دلخواه و هم‌چنین پلتفرم دلخواه(متاتریدر 4 و 5) مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. اگر ثبت نام اولیه انجام ندادید، وارد صفحه ثبت نام بروکر آمارکتس شوید و یک ثبت نام انجام دهید(برای حساب دمو، احراز هویت لازم نیست)
  2. طبق تصویر فوق، بعد از ورود به کابین آمارکتس، از نوار کناری گزینه “معامله کردن” را انتخاب کنید. سپس از منوی باز شده، روی گزینه “حساب دمو جدید” کلیک کنید.
  3. صفحه مانند تصویر فوق برای شما باز می‌شود. در بخش اول می‌توانید نوع حساب خود را انتخاب کنید. حساب ها شامل حساب اسپرد ثابت (فیکس یا Fixed)، حساب استاندارد و حساب ECN در پلتفرم ‌های متاتریدر 4 و 5 است. در بخش بعدی میزان لوریج یا اهرم را انتخاب کنید. در کادر آخر هم میزان موجودی دلخواه را وارد کنید. در نهایت هم روی گزینه “افتتاح حساب دمو” کلیک کنید.

دانلود متاتریدر آمارکتس

بعد از ایجاد حساب واقعی یا دمو، برای معامله کردن نیاز به پلتفرم متاتریدر دارید. پلتفرم متاتریدر 4 آمارکتس برای دستگاه های مختلفی ارائه شده است و طبق جدول زیر می‌توانید آن را دانلود کنید.

دانلود متاتریدر 4

دانلود نسخه ویندوز برای کامپیوتردانلود
نسخه تحت وب متاتریدر 4 آمارکتسدسترسی به نسخه تحت وب
نسخه موبایل متاتریدر 4 برای گوشی اپل iOS و آیپددانلود از اپ استور
نسخه موبایل متاتریدر 4 برای اندرویددانلود از گوگل پلی

دانلود متاتریدر 5

دانلود نسخه ویندوز برای کامپیوتردانلود
نسخه تحت وب متاتریدر 5 آمارکتس  (نسخه جدید شبیه تریدینگ ویو)دسترسی به نسخه تحت وب
نسخه موبایل متاتریدر 5 برای گوشی اپل iOS و آیپددانلود از اپ استور
نسخه موبایل متاتریدر 5 برای اندرویددانلود از گوگل پلی

فعال کردن تائید دومرحله‌ای در آمارکتس

نحوه فعال سازی تایید دو مرحله ای در آمارکتس

این کارگزاری برای امنیت بیشتر حساب شما، امکانی فراهم کرده است که بتوانید تائید دومرحله‌ای (2-Factor Authentication) را در حسابتان فعال کنید. این روش باعث افزایش امنیت حساب شما می‌شود. به این شکل که اگر شخصی هم بتواند به پسورد شما دسترسی پیدا کند، همچنان نتواند وارد حسابتان شود. به این صورت که بعد از واردکردن ایمیل و رمز حساب، تائید دوم هم گرفته می‌شود. تائید دوم از طریق اپلیکیشن گوگل اتنتیکیتور انجام می‌شود.

برای امنیت وجوه و حسابتان، حتماً توصیه می‌کنیم که تائید دو مرحله را فعال کنید. در اینجا مراحل فعال کردن آن را به شما توضیح می‌دهیم.

1- ابتدا وارد کابین آمارکتس شوید.

2- سپس از نوار کناری، روی گزینه “پروفایل من” و سپس روی “تائید ورود 2FA” کلیک کنید.

مرحله اول فعال سازی تایید دومرحله ای در آمارکتس

3- در صفحه‌ای که ظاهر می‌شود روی دکمه‌ی “روشن کردن” کلیک کنید.

مرحله دوم فعال سازی تایید دومرحله ای در آمارکتس

4- برنامه Google Authenticator را در موبایل خود نصب کنید. از طریق لینک‌های زیر هم می‌توانید این برنامه را دانلود کنید.

دانلود گوگل آتنتیکیتور برای موبایل:

نسخه اندروید

نسخه IOS برای اپل

5- طبق مراحل توضیح داده‌شده در تصویر، بارکد را اسکن کنید و کد نمایش داده‌شده را در سایت آمارکتس وارد کنید.

مرحله سوم فعال سازی تایید دومرحله ای در آمارکتس

6- اگر صفحه‌ای مشابه زیر به شما نمایش داده شد، به این معنی است که مراحل را با موفقیت انجام دادید.

مرحله چهارم فعال سازی تایید دومرحله ای در آمارکتس

از این به بعد وقتی می‌خواهید وارد کابین آمارکتس بشوید، بعد از واردکردن ایمیل و پسورد، صفحه‌ای مشابه زیر نمایش داده می‌شود. در این صفحه باید کد نمایش داده‌شده در اپلیکیشن گوگل اتنتیکیتور را وارد کنید تا بتوانید وارد شوید.

ورود به کابین آمارکتس
ورود به کابین آمارکتس با تایید دومرحله ای گوگل اتنتیکیتور

نحوه افتتاح حساب کپی ترید در آمارکتس

کپی ترید آمارکتس یک پلتفرم سرمایه‌گذاری و کپی کردن معاملات در کارگزاری AMarkets است. توسط پلتفرم کپی تریدینگ آمارکتس می‌توانید به یک تریدر حرفه‌ای متصل شوید و معاملات او را برای خود کپی کنید. یا اینکه به عنوان یک تریدر حرفه‌ای، استراتژی های معاملاتی بسازید و سود مضاعف دریافت کنید. در صفحه کپی ترید آمارکتس ما تمامی مراحل افتتاح حساب کپی ترید را توضیح داده‌ایم. از طریق زیر هم می‌توانید آخرین استراتژی های سود ده برترین تریدرها را ببینید.

رگوله و اعتبار بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس دارای رگوله سنت وینسنت (FSA) به شماره مجوز 22567 می باشد. همچنین AMarkets عضو گروه فایننشال کامیشن هست که حفاظت از سرمایه تا 20 هزار یورو را تضمین می‌کند. این کارگزاری برای خدمات دهی گسترده‌تر به مشتریان کشورهای مختلف، شرکت ثبت شده به نام AMarkets LLC با شماره ثبت LLC14486/2023 در Cook Islands دارد که توسط کمیسیون نظارت مالی (FSC) اداره می‌شود.

بروکر آمارکتس علاوه بر ثبت و رگوله خود در Saint Vincent و Grenadines، تحت نام AMarkets LLC در جزایر کوک (Cook Islands) با شماره ثبت (LLC14486/2023) رجیستر شده است که تحت نظارت کمیسیون نظارت مالی (FSC) قرار دارد. همچنین رگوله جدید آمارکتس به نام MISA یا (Mwali International Services Authority) درسال 2023 اخذ شده است و باعث افزایش اعتبار این کارگزاری می‌شود. می‌توانید تصاویر تمامی رگوله و سایر اطلاعات مربوطه را در صفحه بروکر آمارکتس مشاهده کنید.

بونوس آمارکتس برای کاربران جدید

این کارگزاری برای مشتریان جدید خود ولکام بونوس یا هدیه خوش‌آمد گویی در نظر گرفته است. به این صورت که موقع اولین واریز، می‌توان 15 درصد مبلغ واریز را به‌عنوان بونوس قابل ضرر دریافت کرد. این بونوس یا اعتبار قابل ضرر است و در مواقع دروداون از حساب حذف نمی‌شود. علاوه بر بونوس اولیه، این کارگزاری برای مشتریان خود خدمات Cashback (کش بک) فراهم می‌کند و توسط آن می‌توانید بخشی از اسپرد پرداخت‌شده را به حساب خود برگردانید. توسط این برنامه می‌توانید تا 17 دلار به ازای هر لات معامله بسته‌شده، دریافت کنید.

برای دریافت بونوس های ویژه و سایر مزایا، بعد از ثبت نام و احراز هویت به پشتیبانی مراجعه کنید تا برای شما فعال شود.

روش های واریز و برداشت در AMarkets

در بروکر AMarkets روش‌های زیادی برای واریز و برداشت در نظر گرفته‌ شده است. واریز و برداشت ریالی در آمارکتس هم ارائه می‌شود و به این صورت معامله گران ایرانی به‌راحتی می‌توانند واریز و برداشت خود را بدون نیاز به حساب بین‌المللی انجام دهند. این روش از طریق صرافی انجام می‌شود که البته گزینه تاپ چنج هم برای روش ریالی کاربرد دارد.

هم‌چنین روش‌های ارز دیجیتال مثل تتر، بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و … وجود دارد که می‌توان از آن‌ها هم بهره برد. به صرفه‌ترین روش واریز با ارز دیجیتال جهت شارژ حساب، تتر TRC-20 می‌باشد. این روش در آمارکتس توسط درگاه های متفاوتی ارائه می‌شود که بتوان کمترین میزان کارمزد را پرداخت کرد.

سوالات متداول

برای ثبت نام ایرانیان در بروکر آمارکتس چه مدارکی لازم است؟

برای ثبت نام در AMarkets شما به یک شماره موبایل، ایمیل و یک مدرک شناسایی مثل کارت ملی یا پاسپورت نیاز دارید. لینک ثبت نام آمارکتس

آیا آمارکتس پشتیبانی فارسی دارد؟

بله. بروکر آمارکتس پشتیبانی فارسی زبان فعال دارد که از طریق سایت اصلی آمارکتس می‌توانید تمام سوالات خود را به فارسی بپرسید.

آیا برای ثبت نام در آمارکتس محدودیت سنی وجود دارد؟

بله. در اکثر بروکرها من‌جمله آمارکتس، شما باید حداقل 18 سال داشته باشید تا بتوانید ثبت نام کنید.

حداقل واریز در بروکر آمارکتس چه میزان است؟

حداقل واریز اولیه برای افتتاح حساب 100 دلار امریکا است.

آیا واریز و برداشت ریالی در آمارکتس وجود دارد؟

بله، واریز و برداشت ریالی بدون کارمزد در این کارگزاری ارائه می‌شود که بعد از ثبت نام به پشتیبانی پیام دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

آیا امکان واریز از طریق تتر در این بروکر وجود دارد؟

بله، امکان واریز و برداشت به روش‌های تتر(trc20 و erc20)، بیت کوین، پرفکت مانی، تاپ چنج و … وجود دارد.

در این آموزش ما سعی کردیم به‌صورت گام‌به‌گام و تصویری تمام توضیحات مربوط به ثبت نام و احراز هویت آمارکتس را توضیح دهیم. همچنین نحوه افزایش امنیت حساب و فعال کردن تایید دو مرحله ای آموزش داده شد. امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. اگر سؤالی راجع به هر کدام از مراحل داشتید می‌توانید در پایین در قسمت دیدگاه از ما بپرسید. ما در اسرع وقت به شما در اینجا خواهیم داد. برای اطلاعات راجع به تخفیف کارمزد و ریبیت به ساپورت تلگرامی آرسی فارکس مراجعه بفرمایید.

با آرزوی معاملات پرسود برای شما

تیم آرسی فارکس

4.9/5 - (30 امتیاز)
26 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
رییسی
1 ماه قبل

ثبت نام حساب ایسین امارکتس چگونه است

محمد شاه محمدی
2 ماه قبل

سلام آیا Aمارکت حساب سنتی دارد؟

سالی
6 ماه قبل

سلام چرا روش انتقال وب مانی رو حذف کردند

فریبرز
7 ماه قبل

سلام چرا واریز و برداشت Acard را برداشتید؟

shima sti
8 ماه قبل

سلام
میخواستم بدونم چرا هر بار برای واریز trc20 ادرس ولت ها متفاوته؟

آرزو
8 ماه قبل

سلام و خسته نباشید. من مراحل افتتاح حساب در بروکر amarkets را کامل کردم. برای دریافت ربات ترید چکار باید بکنم؟

میلاد
8 ماه قبل

سلام ببخشید امکان تماس دارید؟ میخواستم برای ثبت نام راهنمایی کنید

محمد
9 ماه قبل

سلام حساب دمو که باز کردم موجودیش 5000 دلار بود
من میتونم حساب دمو با 200 دلار باز کنم؟ چون میخوام اول با دمو تست کنم بعد همین 200 دلار داخل ریل بریزم قبلش میخوام با مبلغ خودم تست کنم

معصومه میرحسینی
9 ماه قبل

سلام ببخشید من توی احراز هویت مشکل دارم ممکنه با من تماس بگیرین
شماره تماسم:**********

حسین
11 ماه قبل

ممنون از پشتیبانی عالی شما. آقای علیرضا از تیم آرسی فارکس خیلی به من کمک کردن که بتونم موجودیم رو به آمارکتس انتقال بدم و مشکل عدم اتصال به متاتریدر رو حل کنم

Dara
8 ماه قبل
پاسخ به  حسین

اتفاقا این آقا علیرضا امروز به منم راهنمایی و مشاوره درستی در مورد فارکس داد. واقعا دم ش گرم، مرد نازنینیه

hadi
1 سال قبل

سلام امارکتس بانس برای تست داره؟

شایان
1 سال قبل

سلام
ببخشید چنتا نماد در پلتفرم آمارکتس وجود داره؟

تریدر فارکس
1 سال قبل

سلام
من داشتم دنبال یک راهنما برای ثبت نام و احراز هویت برای روبو فارکس سرچ کردم که به سایت شما رسیدم. داخل متن نوشتین که خاطر اتفاقات اخیر راجع به کاربران ایرانی در بروکر روبوفارکس، ما این صحفه را جایگزین آموزش ثبت نام و افتتاح حساب روبو فارکس کرده‌ایم. میشه بیشتر توضیح بدید؟ یعنی دیگه نمیشه روبوفارکس ثبت نام کرد؟

درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.