آموزش ثبت نام در والکس و واریز و برداشت ریالی توسط تتر و ارزهای دیجیتال

در این آموزش قصد داریم به شما نحوه خرید و فروش تتر را آموزش دهیم. از این روش برای نقد کردن درآمد دلاری، برداشت ریالی از بروکرها و کارگزاری‌ها، خرید و نگه‌داری دلار دیجیتال و یا معامله در بازارهای مالی استفاده کنید. همچنین نحوه ثبت نام و احراز هویت در والکس به صورت تصویری و گام به گام توضیح داده خواهد شد.

خیلی وقت‌ها پیش آمده که خواستید بروکر موردنظر خود را توسط تتر شارژ کنید یا درآمدی که از بروکر یا سایر سایت‌های خارجی داشته‌اید را به تومان یا ریال تبدیل کنید. ولی در مسیر تبدیل تتر به ریال یا حتی خرید تتر با چالش‌های زیادی مواجه شدید. آرسی فارکس در این مسیر همراه شما خواهد بود و به‌صورت عملی و گام‌به‌گام نحوه واریز و برداشت ریالی توسط تتر، نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال با کارت بانکی ایرانی و همچنین نحوه خرید و فروش ارز دیجیتال را به شما آموزش خواهد داد.

انتخاب صرافی گام جدانشدنی در خرید و فروش ارز دیجیتال می‌باشد. قبل از انتخاب صرافی، آن را از جنبه امنیت، اعتبار، حجم نقدینگی در معاملات آن، قوانین احراز هویت، میزان پشتیبانی و داشتن کیف پول اختصاصی بررسی کنید. با توجه به تجربه و بازخورد خوبی که توسط مخاطبان و تیم خودمان داشتیم، ما صرافی والکس را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

ازنظر ما، مهم‌ترین خصوصیت صرافی ارز دیجیتال والکس، حجم بالای نقدینگی و سرعت واریز ریال است. در اکثر سایت‌های مربوط به نقد کردن درآمد ارزی، وقتی شما می‌خواهید مبالغ دلاری خود را به ریال تبدیل کنید، باید چند روز منتظر باشید تا سایت موردنظر مبلغ را به حسابتان واریز کند. ولی در والکس و از طریق تتر می‌توانید در یک روز کاری یا کمتر مبالغ خود را نقد کنید.

آموزش ثبت نام در والکس

آموزش ثبت نام در والکس

در اینجا مرحله‌به‌مرحله نحوه ثبت نام و احراز هویت در صرافی والکس را به شما آموزش می‌دهیم. در ابتدا از طریق لینک زیر وارد سایت والکس شوید.

بعد از کلیک روی دکمه فوق، صفحه‌ای مشابه زیر مشاهده می‌کنید.

ثبت در والکس - مرحله اول

در قسمت اول: شماره موبایل خود را وارد کنید (حتماً باید به نام خودتان باشد). در قسمت دوم: یک رمز عبور با شرایط تعیین‌شده انتخاب کنید و آن را جایی یادداشت کنید. درنهایت تیک مربوط به قوانین والکس و گزینه “من ربات نیستم” را بزنید.

پس از واردکردن اطلاعات بالا، یک کد ۶ رقمی به موبایل شما ارسال خواهد شد.

تایید شماره موبایل جهت ثبت نام در والکس

پس از تکمیل ثبت‌نام، لازم است مراحل احراز هویت را تکمیل کنید تا بتوانید واریز و برداشت ریال و ارز دیجیتال داشته باشید.

نحوه احراز هویت والکس

بعد از تکمیل ثبت نام طبق توضیحات بالا، صفحه‌ای مشابه زیر برای شما بازخواهد شد تا بتوانید احراز هویت خود را تکمیل کنید.

آموزش احراز هویت در والکس
نحوه احراز هویت سطح دو یا پیشرفته در والکس

دو نوع احراز هویت در والکس وجود دارد. اگر صرفاً می‌خواهید ارز دیجیتال خود را به ریال تبدیل کنید و نیاز به برداشت کوین ندارید، احراز هویت پایه برای شما کافی است. ولی اگر می‌خواهید تمام امکانات برای شما فعال باشد، احراز هویت پیشرفته را انجام دهید.

در این مرحله با توجه به تصویر زیر اطلاعات شخصی اعم از نام و نام خانوادگی کد ملی و تاریخ تولد خود را وارد کنید. درصورتی‌که کد ملی را اشتباه وارد کنید؛ قادر به اتمام ثبت‌نام نخواهید بود.

تایید مشخصات در احراز هویت والکس

بعد از تکمیل، روی گزینه ثبت و ادامه کلیک کنید. در صفحه‌ی بعدی اطلاعات حساب بانکی شما پرسیده می‌شود. شماره شبا و شماره کارت بانکی خود را وارد کنید و دقت کنید که حتماً حساب واردشده به نام خودتان باشد. در غیر این صورت، تایید نخواهد شد.

در اینجا احراز هویت پایه تمام می‌شود. ولی اگر احراز هویت پیشرفته یا سطح دو رو انتخاب کرده باشید؛ در این مرحله تصویر کارت ملی خود را به همراه چهره خود کنار آن و دست‌نوشته خوانا و واضح خودتان بار گزاری کنید. مراحل احراز هویت شما پس از تائید اطلاعات کاربری شما توسط مدیر به پایان خواهد رسید.

تفاوت سطح‌های احراز هویت در صرافی والکس:

همان‌طور که قبلاً هم ذکر کردیم، در والکس چندین سطح احراز هویت وجود دارد. احراز هویت پایه یا سطح یک و احراز هویت پیشرفته یا سطح دو. همچنین سطح صفر هم وجود دارد که منظور همان ثبت نام اولیه است و صرفاً شماره موبایل تائید شده است.

سطح صفر یا بدون احراز هویت

وقتی در ابتدا ثبت نام می‌کنید و صرفاً شماره موبایل خود را تائید می‌کنید، امکانات زیر را در والکس دارید و می‌توانید از آن استفاده کنید:

 • مشاهده قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال به دلار و تومان
 • امکان واریز نامحدود کریپتوکارنسی به‌حساب والکس
 • امکان چنج رمز ارزها و همچنین تبدیل به ریال
 • امکان تعیین رمز دومرحله‌ای

البته این سطح درنهایت کاربرد زیادی ندارد چراکه شما نمی‌توانید از حساب خود به‌صورت ریالی یا رمز ارز برداشت انجام دهید و برای برداشت باید حتماً حداقل احراز هویت پایه (سطح یک) را انجام دهید.

سطح یک یا احراز هویت پایه

برای فعال شدن این سطح و انجام احراز هویت پایه لازم است که بعد از تائید شماره موبایل، موارد زیر را هم تائید کنید:

 • اطلاعات هویتی بر طبق کارت ملی و مطابقت شماره موبایل با نام شما
 • اطلاعات بانکی به نام خودتان

بعد از فعال شدن سطح احراز هویت پایه، امکانات زیر برای شما در والکس فراهم خواهد شد:

 • مشاهده قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال به دلار و تومان
 • امکان واریز نامحدود کریپتوکارنسی به‌حساب والکس
 • امکان چنج رمز ارزها و همچنین تبدیل به ریال
 • امکان تعیین رمز دومرحله‌ای
 • واریز از طریق درگاه بانکی تا سقف 25 میلیون تومان (بر طبق اطلاعیه جدید درگاه بانکی)
 • واریز ریالی با شناسه واریز
 • برداشت ریالی
 • فعال شدن سیستم همکاری در فروش یا ریفرال والکس

سطح دو یا احراز هویت پیشرفته

برای فعال شدن این سطح و انجام احراز هویت پیشرفته لازم است که بعد از تائید شماره موبایل، موارد زیر را هم تائید کنید:

 • اطلاعات هویتی بر طبق کارت ملی و مطابقت شماره موبایل با نام شما
 • اطلاعات بانکی به نام خودتان
 • بارگذاری عکس از کارت ملی خودتان
 • ارسال متن خود اظهاری به‌صورت عکس سلفی یا به‌صورت ویدئو

بعد از فعال شدن سطح احراز هویت پیشرفته، امکانات زیر برای شما در والکس فراهم خواهد شد:

 • مشاهده قیمت‌ها در بازار ارزهای دیجیتال به دلار و تومان
 • امکان واریز نامحدود کریپتوکارنسی به‌حساب والکس
 • امکان چنج رمز ارزها و همچنین تبدیل به ریال
 • امکان تعیین رمز دومرحله‌ای
 • واریز از طریق درگاه بانکی
 • واریز ریالی با شناسه واریز
 • برداشت ریالی
 • فعال شدن سیستم همکاری در فروش یا ریفرال والکس
 • امکان برداشت رمز ارزها به‌صورت نامحدود

نحوه تبدیل تتر به ریال (فروش تتر)

نحوه فروش تتر و تبدیل آن به ریال

تا اینجا حساب والکس را ایجاد کردیم و آن را احراز هویت کردیم. حالا حساب ما آماده تبدیل رمز ارز به ریال می‌باشد. ما همیشه توصیه می‌کنیم که تتر یا هر ارز دیجیتالی که دارید را ابتدا در کیف پول شخصی خود ذخیره کنید و بعد در مواقع لزوم به صرافی یا بروکر موردنظر انتقال دهید. در اینجا ما به‌صورت واقعی 100 دلار تتر را مرحله‌به‌مرحله برای شما تبدیل به ریال می‌کنیم تا دقیقاً متوجه مراحل شوید.

قبلاً در مقاله معرفی ارز دیجیتال تتر، گفتیم که کمترین کارمزد مربوط به تتر از نوع TRC-20 می‌باشد. حال این تتر را می‌توانیم در کیف پول سخت‌افزاری (مثل لجر) یا نرم‌افزاری مثل تراست ولت ذخیره کنیم. در این مثال ما از کیف پول تراست ولت استفاده کردیم.

به‌طور خلاصه، مراحل تبدیل تتر به ریال به‌صورت زیر است:

1- مراجعه به حساب والکس و کپی شماره‌حساب تتر trc-20

2- باز کردن برنامه تراست ولت و انتقال مبلغ به حساب والکس

3- تبدیل تتر به ریال از طریق بازار والکس

4- ثبت درخواست برداشت به حساب بانکی ایران

حال به ترتیب مراحل تبدیل تتر به تومان را باهم انجام می‌دهیم.

1- کپی شماره‌حساب تتر از صرافی ایرانی

برای این منظور باید وارد حساب والکس خود شویم. بعد که وارد شدیم، طبق تصویر زیر روی گزینه “بیشتر” کلیک می‌کنیم و گزینه “واریز کوین” را انتخاب می‌کنیم. یا به‌صورت مستقیم روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.

ورود به صرافی جهت تبدیل تتر به ریال
آموزش تبدیل تتر به تومان در صرافی والکس
نحوه واریز کوین در صرافی والکس جهت نقد کردن ارز دیجیتال
نحوه انتقال و واریز تتر به صرافی والکس جهت تبدیل یا ترید

صفحه‌ای مشابه فوق باز می‌شود. البته احتمالاً در قسمت “نام کوین”، به‌طور پیش‌فرض بیت کوین قرارگرفته است. ما باید آن را به تتر تغییر دهیم. بعد از انتخاب تتر، گزینه‌ای به نام انتخاب شبکه ظاهر می‌شود؛ که در اینجا باید نوع آن را به TRC20 تغییر دهیم چراکه تترِ ما در تراست ولت، از این نوع است(با توجه به نوع تتر خود، شبکه را انتخاب کنید)(قبلا تفاوت تتر trc20 و ERC20 را شرح داده‌ایم).

بعد از انتخاب شبکه موردنظر، مشابه تصویر زیر نمایش داده می‌شود. در اینجا آدرس کیف پول تتر ما در شبکه trc20 در صرافی والکس نشان داده می‌شود؛ که با کلیک روی علامت کپی می‌توانیم آدرس را ذخیره کنیم.

نحوه کپی آدرس کیف پول تتر شخصی در صرافی والکس

برای اطمینان می‌توانید این آدرس را در دفترچه یادداشت موبایل یا نت پد کامپیوتر ذخیره کنید.

حال آدرس کیف پول تتر trc20 در صرافی ایرانی (والکس) که مربوط به ما است را به دست آوردیم. حال باید به کیف پول نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری خود مراجعه کنیم و مبلغ موردنظر را به این آدرس انتقال دهیم.

2- انتقال تتر از تراست ولت به کیف پول تتر صرافی

در این مرحله باید مبلغ مورد نظر خود را از کیف پول شخصی (تراست ولت) به کیف پول تتر شخصی خودمان در صرافی والکس انتقال دهیم. وارد تراست ولت در موبایل می‌شویم و گزینه Tether را انتخاب می‌کنیم. در صفحه بازشده روی گزینه Send کلیک می‌کنیم. در صفحه‌ی بعد روی گزینه Paste کلیک می‌کنیم تا آدرس کپی شده مربوط به والکس در آنجا جایگذاری شود؛ و در کادر دوم هم مبلغ موردنظر جهت انتقال را وارد می‌کنیم. ما در این مثال 100 تتر انتقال می‌دهیم. تمام این مراحل به صورت تصویری و گام به گام در تصاویر زیر برای شما نشان داده شده است.

نحوه انتقال تتر از کیف پول تراست ولت به صرافی یا سایر حساب ها
نحوه انتقال تتر از کیف پول تراست ولت به صرافی یا سایر حساب ها- مرحله 2
نحوه انتقال تتر از کیف پول تراست ولت به صرافی یا سایر حساب ها - مرحله 3
نحوه انتقال تتر از کیف پول تراست ولت به صرافی یا سایر حساب ها - مرحله 4

بعد از تکمیل دو کادر، گزینه Continue را می‌زنیم. در صفحه بعد مجدد جزییات تراکنش و هزینه تراکنش را به ما نشان می‌دهد. دقت کنید که هزینه تراکنش در انتقال تتر trc20، از ترون موجود در کیف پول تراست ولت کم می‌شود؛ بنابراین حتماً باید از قبل ترون داخل کیف پول داشته باشیم تا بتوانیم انتقال را انجام دهیم.

نحوه انتقال تتر از کیف پول تراست ولت به صرافی یا سایر حساب ها - مرحله 5
نحوه انتقال تتر از کیف پول تراست ولت به صرافی یا سایر حساب ها - مرحله 6

حال باید منتظر باشیم تا مبلغ انتقال داده‌شده، به کیف پول تتر ما در والکس برسد. معمولاً کمتر از نیم ساعت مبلغ تائید می‌شود و به حساب می‌رسد. موقع رسیدن مبلغ، والکس به شما ایمیل می‌دهد. البته خودتان هم می‌توانید چک کنید. برای چک کردن، وارد این لینک شوید. یا از صفحه اصلی “کیف پول” را انتخاب کنید و بعد در صفحه‌ی بازشده، از قسمت “دارایی شما” تتر را انتخاب کنید. صفحه‌ای مشابه زیر نمایش داده می‌شود که میزان موجودی تتر شما را نمایش می‌دهد.

نحوه چک کردن دارایی ارز دیجیتال در والکس
نحوه چک کردن موجودی تتر در والکس

مبلغ ما، بعد از حدود 10 دقیقه به حساب رسید و تائید شد.

3- تبدیل تتر به ریال از طریق بازار والکس

حال که مبلغ به حساب ما رسید، در همان صفحه می‌توانیم روی معامله آنی کلیک کنیم تا به صفحه خرید و فروش آسان هدایت شویم. در صفحه‌ی بازشده، روی گزینه “فروش” کلیک می‌کنیم.

نحوه تبدیل تتر به ریال در والکس

در کادر اول میزان تتر که می‌خواهیم بفروشیم را مشخص می‌کنیم. ما عدد 100 را وارد می‌کنیم. به‌طور اتوماتیک مقدار حدودی میزان تومانی که دریافت می‌کنیم را نمایش می‌دهد. بعد روی دکمه فروش کلیک می‌کنیم. در این لحظه، با توجه به نرخ همان لحظه مجدد نرخ و میزان مبلغ دریافتی را نمایش می‌دهد. به‌محض کلیک روی “تائید و فروش”، معامله‌ی ما به بازار ارسال می‌شود و به‌طور اتوماتیک مبلغ ریال به حساب والکس ما واریز می‌شود.

نحوه تبدیل تتر به ریال در والکس مرحله اول
نحوه تبدیل تتر به ریال در والکس مرحله دوم
نحوه تبدیل تتر به ریال در والکس مرحله سوم

4- ثبت درخواست برداشت به حساب بانکی ایران

حال روی گزینه بازگشت به صفحه اصلی کلیک می‌کنیم و در صفحه اصلی “بیشتر” کلیک می‌کنیم و از لیست نمایش داده‌شده، گزینه “برداشت تومان” را انتخاب می‌کنیم. همچنین می‌توانیم با کلیک روی این لینک مستقیم به صفحه برداشت تومان هدایت شویم.

نحوه برداشت ریالی در والکس
نحوه برداشت ریالی در والکس - مرحله دوم

در این صفحه، می‌توانیم از کادر اول حساب بانکی موردنظر (اگر چند حساب ثبت کرده باشیم) را انتخاب کنیم و در کادر دوم میزان مبلغی که می‌خواهیم برداشت کنیم را وارد می‌کنیم. همچنین می‌توانید با کلیک روی “حداکثر قابل‌برداشت” کل موجودی قابل‌برداشت را برداشت کنید.

در این صفحه، می‌توانیم از کادر اول حساب بانکی موردنظر (اگر چند حساب ثبت کرده باشیم) را انتخاب کنیم و در کادر دوم میزان مبلغی که می‌خواهیم برداشت کنیم را وارد می‌کنیم. همچنین می‌توانید با کلیک روی “حداکثر قابل‌برداشت” کل موجودی قابل‌برداشت را برداشت کنید.

آموزش خرید تتر (تبدیل ریال به تتر)

آموزش خرید تتر توسط کارت بانکی ایران

برای خرید تتر با کارت بانکی ایرانی می‌توانید از صرافی والکس استفاده کنید. توصیه می‌کنیم که تتر خریداری شده را حتما به کیف پول شخصی خود (سخت‌افزاری مثل لجر یا نرم‌افزاری مثل تراست ولت) انتقال دهید. در این راهنما به طور کامل تمام مراحل را توضیح خواهیم داد.

برای خرید تتر کافی است از قبل در والکس ثبت نام کرده باشید. اگر این کار را انجام ندادید، به‌راحتی توسط این لینک اقدام کنید.

برای خرید تتر توسط کارت بانکی ایرانی، حتما احراز هویت پیشرفته را انجام دهید، تا امکان برداشت کوین برای شما فعال باشد. مراحل احراز هویت را در بالا توضیح داده‌ایم.

به‌طور خلاصه، مراحل تبدیل ریال به تتر (خرید تتر) به‌صورت زیر است:

1- مراجعه به حساب والکس و واریز ریال

2- تبدیل ریال به تتر از طریق معامله در بازار والکس

3- انتقال تتر به کیف پول شخصی (برداشت کوین)

حال به ترتیب مراحل خرید تتر را باهم انجام می‌دهیم. پس همراه آرسی فارکس باشید تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین قیمت تتر خود را خریداری کنید.

1- مراجعه به حساب والکس و واریز ریال

بعد از ورود به حساب والکس، روی گزینه “بیشتر” کلیک کنید و گزینه “واریز تومان” را انتخاب کنید. همچنین توسط این لینک می‌توانید مستقیماً وارد صفحه واریز ریالی والکس شوید.

در کادر اول کارت‌بانکی که قرار است با آن واریز کنید را انتخاب کنید و در کادر دوم میزان مبلغ موردنظر جهت واریز را وارد کنید. درنهایت روی دکمه پرداخت از طریق درگاه بانکی کلیک کنید تا وارد صفحه درگاه بانکی شوید.

نحوه واریز ریال در والکس جهت خرید تتر و ارز های دیجیتال

2- تبدیل ریال به تتر از طریق معامله در بازار والکس

حال وقت آن است که مبلغ ریالی که به حساب والکس واردشده را تبدیل به ارز دیجیتال دلخواه (در اینجا همان تتر) کنیم. برای این منظور، روی گزینه معامله در پایین صفحه کلیک می‌کنیم. بعد 3 گزینه برای ما نمایش داده می‌شود.

نحوه خرید تتر و ارزهای دیجیتال در والکس - مرحله اول
نحوه خرید تتر و ارزهای دیجیتال در والکس - مرحله دوم

از طریق گزینه اول و دوم می‌توانیم تتر خریداری کنیم. گزینه دوم امکان معامله پیشرفته دارد که می‌توان با مشخص کردن قیمتی خاص، معامله ما انجام شود. برای راحتی، ما روی گزینه اول یعنی خرید و فروش آنی کلیک می‌کنیم. یا اینکه مستقیماً روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شوید.

صفحه‌ای مشابه زیر برای ما نمایش داده می‌شود. در کادر دوم به‌طور پیش‌فرض بیت کوین (BTC) انتخاب‌شده است. در اینجا ما آن را به تتر تغییر می‌دهیم و بعد میزان موردنظر خرید را وارد می‌کنیم.

نحوه خرید تتر و ارزهای دیجیتال در والکس - مرحله سوم
نحوه خرید تتر و ارزهای دیجیتال در والکس - مرحله سوم
نحوه خرید تتر و ارزهای دیجیتال در والکس - مرحله پنجم

درنهایت بعد از مشاهده قیمت، گزینه خرید را می‌زنیم و تائید می‌کنیم. اگر میزان مبلغ ریال ما کافی باشد، معامله انجام می‌شود و تتر به حساب والکس ما واریز می‌شود.

3- انتقال تتر به کیف پول شخصی (برداشت کوین)

حال که میزان تتر موردنظر ما خریداری شد، می‌توانیم آن را به کیف پول شخصی خود انتقال دهیم. قبل از آن باید آدرس کیف پول شخصی خود را بدانیم. برای این منظور وارد تراست ولت می‌شویم و روی تتر کلیک می‌کنیم.

نحوه دریافت تتر در تراست ولت - مرحله اول
نحوه دریافت تتر در تراست ولت - مرحله دوم
نحوه دریافت تتر در تراست ولت - مرحله سوم

از صفحه بازشده، روی گزینه Recieve کلیک می‌کنیم. در اینجا شماره‌حساب تتر ما نمایش داده می‌شود. روی گزینه Copy کلیک می‌کنیم تا آدرس آن برای ما کپی شود.

همین‌طور که در اسکرین‌شات هم مشخص است، آدرس تتر ما از نوع trc20 است که حتماً باید در انتقال دقت کنیم که همین نوعِ شبکه انتخاب شود.

حال وارد حساب والکس می‌شویم و از صفحه اصلی روی گزینه “بیشتر” کلیک می‌کنیم. بعد روی “برداشت کوین” کلیک می‌کنیم تا به صفحه‌ی زیر هدایت شویم. یا اینکه مستقیماً روی این لینک کلیک کنید تا به صفحه مربوطه هدایت شویم.

نحوه برداشت کوین در تراست ولت - مرحله اول

در کادر اول گزینه تتر و در کادر دوم شبکه انتقال را روی Trc20 (با توجه به نوع حساب تراست ولت) قرار می‌دهیم.

در کادر سوم، آدرس کیف پول تتر trc20 خودمان را وارد می‌کنیم و درنهایت در کادر آخر مقدار مبلغی که می‌خواهیم انتقال دهیم. بعد روی دکمه درخواست برداشت کلیک می‌کنیم.

نحوه برداشت کوین در تراست ولت - مرحله دوم

مبلغ بعد از دریافت تأییدهای لازم به حساب ما در تراست ولت می‌رسد. معمولاً در کمتر از نیم ساعت این فرایند انجام می‌شود.

جمع‌بندی و نتیجه‌گیری

یکی از مهم‌ترین کاربردهای ارزهای دیجیتال برای تریدرهای فارکس، واریز و برداشت در بروکرهای مختلف است. تریدرها می‌توانند از ارزهای دیجیتال جهت واریز و برداشت خود استفاده کنند. که برای این منظور استفاده از استیبل کوین‌ها، مثل تتر توصیه می‌شود. اخیراً هم دیدیم که در بروکر روبوفارکس، با توجه به قطع همکاری با ایران، صرفاً واریز و برداشت از طریق ارز دیجیتال امکان‌پذیر بود. ازاین‌رو خیلی از کاربران و تریدرها با مشکل مواجه شدند. در بروکر آمارکتس هم با اینکه واریز و برداشت ریالی فعال است، برخی ترجیح می‌دهند از روش تتر استفاده کنند و یا دلارهای خود را به این روش گرون ‌تر بفروشند. این آموزش با توجه به نیاز و درخواست مکرر کاربران آرسی فارکس نوشته‌شده است. برای نوشتن آن سه نفر از تیم ما همکاری کردند، تا بتوانیم تمام مراحل را به‌صورت عملی برای شما نمایش دهیم. مواردی که در این آموزش بحث شد را باهم مرور می‌کنیم:

 • نحوه ثبت نام و احراز هویت در والکس (صرافی ارز دیجیتال ایرانی)
 • نحوه نقد کردن تتر و تبدیل آن به ریال (برداشت ریالی از بروکرها) با بالاترین قیمت ممکن و کمترین زمان
 • نحوه خرید تتر جهت شارژ حساب‌های مختلف و واریز به بروکرها بدون واسطه
 • نحوه انتقال تتر و دریافت تتر از طریق تراست ولت

مثل همیشه، هر سؤالی داشتید برای ما در پایین یا تلگرام بنویسید. نظرات شما به تیم ما دلگرمی می‌دهد. امیدواریم همیشه سلامت و پرسود باشید.

4.5/5 - (6 امتیاز)
تیم تحریریه آرسی فارکس
2 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
حسین
1 سال قبل

عالی بود. ممنون از تیم خوبتون
منم دقیقا به همین نیاز داشتم. به کمک شما از روبوفارکس برداشت کردم و داخل تراست ولت انتقال دادم. حالا میخواستم تبدیل به ریالش کنم
فقط یه سوال،
آدرس تتر توی والکس همیشه ثابته؟ یعنی میتونیم همیشه به همون ادرس انتقال بدیم؟

درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.