بونوس‌ها و طرحهای تشویقی بروکر روبوفارکس

انواع بونوس های روبو فارکس

در این بخش بونوس‌ها، جوایز و طرح‌های تشویقی کارگزاری روبو فارکس را بررسی می‌کنیم. مواردی مثل ولکام بونوس روبو فارکس، بونوس کلاسیک و پرافیت شیر.

اطلاعیه بسیار مهم:

با توجه به خبر قطع همکاری روبو فارکس و بلاتکلیفی کاربران فعلی، ادامه کار با بروکر روبوفارکس اصلاً توصیه نمی‌شود. در صورتی که برای برداشت از حساب و انتقال پوزیشن های باز خود نیاز به کمک دارید، میتوانید به پشتیبانی تلگرام آرسی فارکس پیام دهید.

از بروکر آمارکتس می‌توانید به عنوان جایگزین روبوفارکس استفاده کنید. در آمارکتس می‌توانید از روش ریالی بدون کارمزد و تتر… استفاده کنید. مشابه روبو فارکس سیستم کپی تریدینگ هم پشتیبانی می‌شود. تا فرصت هست مبلغ خود را انتقال دهید و از شرایط ویژه انتقال بروکر استفاده کنید. در تلگرام با ما در ارتباط باشید.

بروکر روبو فارکس برای مشتریان خود طرح‌های تشویقی و جوایزی در نظر گرفته است که اگر معامله گران با جزییات و قوانین این بونوس‌ها آشنا باشند می‌توانند فرصت‌های سودده خوبی برای خود فراهم کنند. ما جزییات کامل بونوس روبوفارکس و طرح های تشویقی آن را برای شما گام‌به‌گام بیان می‌کنیم تا با توجه به شرایط معاملاتی خود، ارزیابی کنید و هرکدام برای شما مناسب بود، نهایت استفاده را از آن ببرید. مهم‌ترین مواردی که بررسی می‌کنیم عبارت‌اند از:

بونوس ولکام روبو فارکس چیست؟!

بونوس‌ها و طرحهای تشویقی بروکر روبوفارکس- 4

بروکر روبو فارکس برای مشتریانی که به‌تازگی در این کارگزاری ثبت‌نام می‌کنند، یک هدیه خوش‌آمد گویی ۳۰ دلاری یا همان ولکام بونوس در نظر گرفته است. به این پاداش خوش آمدگویی، بونوس بدون واریز فارکس هم گفته می‌شود چرا که بعدا میتوانید اصل مبلغ واریزی خود را بدون هیچ شرایطی برداشت کنید. مشتریانی که این هدیه را دریافت می‌کنند می‌توانند بدون در ریسک قرار دادن سرمایه شخصی‌شان معامله کنند و این کارگزاری را امتحان کنند. اگر شرایط این بروکر برای آن‌ها مناسب بود با آن ادامه دهند. همچنین اگر تریدر حرفه‌ای باشند یا خوش‌شانس، هر سودی که با این مبلغ بگیرند را می‌توانند بدون هیچ‌گونه محدودیتی برداشت کنند. بنابراین یک فرصت استثنایی برای معامله گران است که هم این کارگزاری را در عمل تست بکنند و همچنین یک سود بدون ریسک به دست آورند. در پایین توضیحات بیشتر و جزئیات این برنامه را برای شما بازگو کرده‌ایم.

مزایای ولکام بونوس روبو فارکس

در روبو فارکس ثبت نام کنید و سرمایه اولیه برای معامله گری دریافت کنید!

بدون محدودیت: ولکام بونوس در مواقع دروداون از حساب شما حذف نمی‌شود.

سود حاصل از معامله با این بونوس و همچنین حاصل از سرمایه خودتان را میتوانید برداشت کنید.

سرمایه اولیه ترید: یک شروع خوب برای معامله‌گری است و می‌توانید آن را بدون ریسک کنید.

چگونه ولکام بونوس روبوفارکس را دریافت کنیم؟

1. ثبت نام در روبو فارکس

در ابتدا باید در روبوفارکس ثبت‌نام کنید. مراحل ثبت‌نام را ما گام‌به‌گام برای شما در راهنمای ثبت نام روبو فارکس توضیح داده ایم. برای دریافت ولکام بونوس شما لازم است یک حساب استاندارد (پرو) یا سنتی بازکنید. نوع پلتفرم را می‌توانید متاتریدر ۴ یا ۵ در نظر بگیرید و ارز پایه برای این حساب لازم است دلار یا یورو باشد.

 2. تایید مدارک

در مرحله دوم مدارکتان را ارسال می‌کنید تا تایید هویت شما تکمیل شود​. راحت ترین راه تایید مدارک برای مشتریان نیز در قسمت احراز هویت روبو فارکس توضیح داده شده است که می‌توانید طبق آن در یک روز کاری مدارکتون رو تایید کنید. هرجایی هم مشکل داشتید، می‌توانید به پشتیبانی تلگرام آرسی فارکس مراجعه کنید.

 3. واریز به حساب روبو فارکس

در مرحله سوم حداقل ۱۰ دلار از طریق پرفکت‌مانی خود واریز می‌کنید (نحوه شارژ حساب روبو فارکس با پرفکت مانی) و بعد از واریز درخواست اضافه شدن ولکام بونوس به‌حساب خود را از طریق تیکت بفرستید. بخش فنی حساب شمارا بررسی می‌کنند و اگر واجد شرایط بودید مبلغ ۳۰ دلار به‌حساب شما اضافه می‌شود.

4. ثبت تقاضای ولکام بونوس روبو

بعد از تکمیل سه مرحله فوق، باید یک تیکت ارسال کنید و درخواست خود را بفرستید تا به حسابتان 30 دلار رایگان اضافه شود.

در بالا همه مراحل را دقیق برای شما توضیح دادیم. هرجایی مشکلی بود می‌توانید در پایین این صفحه یا به تلگرام آرسی فارکس پیام بدهید.

قوانین ولکام بونوس:

  •  هدیه سی دلاری را میتوانید در اکانت های بر پایه پلتفرم متاتریدر 4 یا 5 دریافت کنید. نوع اکانت ProCent و Pro (معرفی انواع حساب های روبوفارکس)

  •  اکانتی که برای دریافت ولکام بونوس معرفی میکنید نباید لوریج بیشتر از یک به هزار داشته باشد.
  •  شما سود حاصل از معامله به هدیه سی دلار را میتوانید بدون محدودیت برداشت کنید.
  • برای اطلاع از جزییات قوانین این لینک را مطالعه بفرمایید.

بونوس پرافیت شیر روبو فارکس چیست؟!

بونوس‌ها و طرحهای تشویقی بروکر روبوفارکس- 5

بونوس پرافیت‌شیر روبوفارکس یا به انگلیسی Profit Share Bonus یک هدیه تشویقی است که توسط این کارگزاری ارائه می‌شود. درواقع وقتی شما مبلغی را می‌خواهید به حسابتان واریز کنید، با این قابلیت اعتبار اضافه‌تری دریافت می‌کنید. فرض کنید شما می‌خواهید 1000 دلار واریز کنید. اگر هنگام واریز گزینه‌ی 60 درصد پرافیت‌شیر را انتخاب کنید، 600 دلار هم اعتبار اضافه‌تری می‌توانید بگیرید؛ که اگر قوانین آن را به‌خوبی بدانید و معامله‌گر خوبی باشید می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید و سود کنید.

مزایای بونوس پرافیت‌شیر روبو فارکس

با بونوس پرافیت‌شیر روبوفارکس شما میتوانید مبالغ واریزی خود را تا 60 درصد افزایش دهید!

برداشت سود: سودی که هنگام معامله با وجوه شخصی خود دریافت کردید ، هر لحظه قابل برداشت است.

افزایش فرصت‌های معاملاتی: با 60٪ سپرده اضافی ، می توانید پوزیشن ها و حجم معاملات خود را افزایش دهید.

محافظت بیشتر: بونوس را می توان در هنگام “دراودون” استفاده کرد ، بنابراین به شما کمک می کند ضرر وجوه شخصی را محدود کنید.

چگونه بونوس‌ پرافیت‌شیر روبو فارکس را دریافت کنیم؟

1. ثبت نام اولیه در روبوفارکس

در ابتدا باید در روبوفارکس ثبت‌نام کنید. برای دریافت ولکام بونوس شما لازم است یک حساب استاندارد (پرو) یا سنتی بازکنید. نوع پلتفرم را می‌توانید متاتریدر ۴ یا ۵ در نظر بگیرید و ارز پایه برای این حساب لازم است دلار یا یورو باشد.

2. تایید مدارک

در مرحله دوم مدارکتان را ارسال می‌کنید تا تایید هویت شما تکمیل شود​

3. واریز وجه

وجوه خود را به حساب معاملاتی خود واریز کنید و برای اولین و سایر واریزهای بعدی خود پرافیت شیر بونوس را دریافت کنید.

بونوس کلاسیک روبو فارکس چیست؟!

بونوس‌ها و طرحهای تشویقی بروکر روبوفارکس- 6

بونوس کلاسیک روبوفارکس یا به انگلیسی Classic Bonus یک هدیه تشویقی است که توسط این کارگزاری ارائه می‌شود. وقتی شما می‌خواهید مبلغی را به حسابتان واریز کنید، اگر این بونوس را انتخاب کنید می‌توانید تا حداکثر 120 درصد مبلغ واریزی هدیه (اعتبار) دریافت کنید. فرض کنید شما می‌خواهید 1000 دلار واریز کنید. اگر هنگام واریز گزینه‌ی 120 درصد بونوس کلاسیک را انتخاب کنید، 1200 دلار هم اعتبار اضافه‌تری می‌توانید بگیرید؛ که اگر قوانین آن را به‌خوبی بدانید و معامله‌گر خوبی باشید می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید و سود کنید. ممکن است بپرسید تفاوت بونوس کلاسیک و بونوس پرافیت‌شیر چیست؟ پاسخ آن دروداون است. بونوس پرافیت‌شیر در مواقع دروداون (به انگلیسی drawdown) از حساب شما حذف نمی‌شود و حساب شما در برابر کال مارجین شدن تا حدی حفاظت می‌کند.

مزایای بونوس کلاسیک روبو فارکس

برای هر واریزی خود با بونوس کلاسیک در RoboForex می‌توانید تا 120% اعتبار بیشتر دریافت کنید.

برداشت پاداش: پس از تحقق الزامات مربوط به حجم معاملات.

برداشت سود: هنگام معامله با استفاده از بودجه شخصی و پاداش خود، دریافت کردید.

افزایش فرصت‌های معاملاتی: با کل پاداش حداکثر 50،000 دلار

چگونه بونوس کلاسیک روبو فارکس را دریافت کنیم؟

 
1. ثبت نام اولیه در روبوفارکس

در ابتدا باید در روبوفارکس ثبت‌نام کنید. برای دریافت ولکام بونوس شما لازم است یک حساب استاندارد (پرو) یا سنتی بازکنید. نوع پلتفرم را می‌توانید متاتریدر ۴ یا ۵ در نظر بگیرید و ارز پایه برای این حساب لازم است دلار یا یورو باشد.

2. تایید مدارک

در مرحله دوم مدارکتان را ارسال می‌کنید تا تایید هویت شما تکمیل شود​

3. واریز وجه

وجوه خود را به حساب معاملاتی خود واریز کنید و برای اولین و سایر واریزهای بعدی خود پرافیت شیر بونوس را دریافت کنید.

وی‌پی‌اس (VPS) رایگان بروکر روبوفارکس چیست؟!

وی‌پی‌اس (VPS) رایگان بروکر روبو فارکس

شرکت روبوفارکس برای مشتریان خود وی‌پی‌اس های مخصوص طراحی کرده است که بتوانند از آن‌ها استفاده کنند و بدون دغدغه به معاملات خود را بپردازند. ابتدا لازم است کمی با مفهوم و کاربرد وی‌پی‌اس (به انگلیسی Virtual Private Server یا VPS) آشنا شویم. سرور وی‌پی‌اس شمارا قادر می‌سازد که در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت آنلاین باشید و در هرکجای دنیا به‌راحتی معاملات خود را انجام دهید. چه مواقعی به وی‌پی‌اس در معامله‌گری نیاز است؟

  • شاید برای شما پیش‌آمده است که در هنگام انجام معاملات اینترنت شما قطع شود یا اتصال به اینترنت شما پایدار نباشد و این مورد ممکن است شمارا با ضررهای سنگین مواجه کند.
  • یا اینکه در کشور خاصی هستید و اتصال به اینترنت شما برای برخی از سایت‌ها یا پلتفرم‌های معاملاتی محدودیت داشته باشد. یا اینکه معامله خود را در متاتریدر بازکرده‌اید و مایل هستید سود خود را با تریلینگ حد ضرر افزایش دهید.
  • یا شما از دسته معامله‌گرانی هستید که از ربات‌ها یا اکسپرت‌های معاملاتی برای انجام معاملات استفاده می‌کنید و باید همیشه کامپیوتر شما آنلاین و روشن باشد.

راه‌حل شما استفاده از سرورهای vps می‌باشد که همیشه به اینترنت وصل هستند و هیچ‌گاه قطع نمی‌شوند. این وی‌پی‌اس ها می‌توانند خیال شمارا بابت انجام و مدیریت معاملات راحت کنند.

این سرورهای وی‌پی‌اس برای معامله‌گرانی که حداقل سه لات معامله بکنند رایگان است. ممکن است نگران شوید که حجم معاملاتی شما کمتر است که در این صورت همچنان می‌توانید از این سرورها درازای پرداخت ۵ دلار ماهانه استفاده کنید. در پایین مشخصات سخت‌افزاری این وی‌پی‌اس ها برای شما بیان‌شده است.

مزایای وی‌پی‌اس (VPS) رایگان بروکر روبوفارکس

  • فرصتی برای تجارت 24/7 با استفاده از اکسپرت‌ها و ربات‌های معامله‌گر. دیگر نیازی نیست کامپیوتر خود را روشن رها کنید تا اکسپرت شما کار کند.
  • فرصتی برای دسترسی به‌حساب تجاری خود به‌راحتی و از هر نقطه جهان بدون نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار خاص. تمام آنچه شما برای کار با حساب تجاری خود نیاز دارید قبلاً روی وی‌پی‌اس نصب‌شده است.
  • فرصتی برای معامله مستقل در حساب خود از ترمینال از راه دور و هم‌زمان از رایانه شخصی، لپ‌تاپ یا دستگاه همراه خود.
  • کیفیت اتصال به اینترنت شما هیچ تاثیری درروند معاملات شما ندارد. سرور VPS همیشه دارای یک اتصال اینترنتی پرسرعت و بدون وقفه است.

مشتری VIP روبوفارکس چه کسی است؟!

مشتری vip روبو فارکس

در روبوفارکس با افزایش موجودی کل حسابها به ترتیب سطح مشتری تغییر می‌کند. هر شخص با افزایش موجودی می‌تواند یک مشتری vip روبوفارکس شود. ولی مشتری vip شدن چه مزیتی دارد؟

اگر مشتری VIP روبوفارکس بشویم، چه مزیتی دارد؟

مدیر شخصی VIP

مدیر VIP شخصی خواهد شد به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهید

دسترسی به سرور VPS بدون محدودیت

اگر حداقل یک تراکنش در طی ماه گذشته داشته باشید، محدودیتی در خصوص استفاده از VPS ندارید

افزایش درصد برنامه “آن اکانت بالانس”

مشتریان vip تا 40٪ از پرداخت های اضافی را دریافت می‌کنند.

“کش بک” یا “ریبیت” اضافه

مشتریان VIP RoboForex حداکثر 40٪ از Cashback اضافی (Rebates) را دریافت می کنند.

در جدول زیر سطح های مختلف مشتریان را مشاهده می‌کنید. همانطور که می‌بینید، با رسیدن موجودی به بالای 3 هزار دلار سطح نقره ای فعال می‌شود و مزایای ذکر شده را بهره‌مند خواهید شد. با افزایش موجودی به سطح طلایی و در نهایت به سطح پلاتینی دسترسی پیدا خواهید کرد.

چگونه مشتری VIP روبوفارکس بشویم؟

 
1. ایجاد اکانت معاملاتی

برای دسترسی به برنامه وی ای پی روبوفارکس باید یک یا چند اکانت معاملاتی داشته باشید. میتوانید با توجه به مراحل ذکر شده در ثبت نام روبو فارکس اکانت معاملاتی خود را ایجاد کنید.

 
2. واریز وجه و افزایش موجودی کل

برای وارد شدن به اعضای vip روبوفارکس شرط حداقل موجودی بالای 3هزار دلار وضع کرده است. با استفاده از روشهای واریز و برداشت روبو فارکس می‌توانید موجودی خود را افزایش دهید.

 
3. عضو شدن در برنامه vip

اگر مراحل قبل را انجام داده باشید و موجودی شما بالای سه هزار دلار باشد، به طور اتوماتیک وضعیت شما تغییر خواهد کرد و یک ایمیل دریافت میکنید که عضو vip روبوفارکس شده اید.

قرعه کشی سالگرد تاسیس روبو فارکس

قرعه کشی روبو فارکس و نحوه دریافت کوپن جایزه

کارگزاری روبو فارکس مدتی هست که به کاربرانی که همراه او هستند جوایز ویژه‌ای را در سالگرد تولد خود اهدا می‌کند. همانند سال قبل که جشن ۱۱ سالگی این کارگزاری برگزار شد، امسال هم با توجه به ۱۲ ساله شدن این بروکر هرماه قرعه‌کشی و جوایزی برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است. در پایین ما جزییات این طرح را برای شما توضیح داده‌ایم و می‌توانید در این قرعه کشی شرکت کنید.

در این مطلب آموزشی ما سعی کردیم تمام توضیحات مربوط بونوس‌ ها، جوایز و طرح‌های تشویقی کارگزاری روبو فارکس را توضیح دهیم. امیدواریم برای شما مفید بوده باشد. اگر سؤالی راجع به هر بخش داشتید می‌توانید در پایین در قسمت دیدگاه از ما بپرسید. ما در اسرع وقت به شما در اینجا پاسخ‌خواهیم داد. همچنین ساپورت تلگرامی آرسی فارکس در تلگرام در خدمت شما خواهد بود.

با آرزوی معاملات پرسود برای شما

تیم آرسی فارکس

درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.