درباره آرسی فارکس

بیشتر با آرسی فارکس آشنا شوید. شعار آرسی فارکس: سرمایه و زمان شما ارزشمندترین دارایی است.

معرفی تیم آرسی فارکس و هدف آن

تیم آرسی فارکس، با بهره‌گیری از چندین سال تجربه معامله‌گری و تحلیل بازارهای مالی بین‌المللی اقدام به ارائه مطالب آموزشی در خصوص بورس جهانی، فارکس و ارزدیجیتال کرده است. شعار آرسی فارکس یعنی، “سرمایه و زمان شما ارزشمندترین دارایی است” به ما کمک می‌کند تا مسیر و هدف مشخص‌تر شود. در این روزها سایت‌ها و وبلاگ‌های زیادی مطالبی در این خصوص ارائه می‌دهند. وقتی یک معامله‌گر و تریدر بازارهای مالی دنبال مطلب مرجع هست، زمان او بسیار تلف می‌شود و گاها اطلاع نادرست یا غیردقیق پیدا می‌کند که سرمایه و زمان او را تلف می‌کند. ما در این راستا، تلاش می‌کنیم که هر مطلبی که درج می‌شود بالاترین کیفیت را داشته باشد و به‌طور مرتب بازبینی و به‌روزرسانی شود. هم‌چنین از نظرات شما استقبال می‌کنیم و از شما سپاسگزاریم که ما را در این راستا کمک می‌کنید.

آرسی فارکس و بروکر روبوفارکس

ما پارتنر کارگزاری روبوفارکس هستیم و در این وب‌سایت سعی می‌کنیم کامل‌ترین آموزش‌ها و مطالب برای استفاده از بروکر روبوفارکس را در اختیار شما قرار دهیم. مطالب مربوطه از وب‌سایت روبوفارکس ترجمه می‌شود که کاربران فارسی‌زبان که مایل هستند از این کارگزاری استفاده کنند، بتوانند به یک سایت مرجع با اطلاعات دقیق و تایید شده دسترسی پیدا کنند. هم‌چنین آرسی فارکس برای مشتریان خود سرویس ریبیت خودکار فراهم می‌کند تا بتوانید هزینه معاملات خود را کاهش دهید و از جانب ریبیت هم سود کسب کنید. این مبالغ را می‌توانیم به‌طور مستقیم و اتوماتیک به‌حساب روبوفارکس شما واریز کنیم. در آینده خدمات دیگری هم ارائه خواهیم داد و به شما قول می‌دهیم که از استفاده آرسی فارکس و خدمات آن شگفت‌زده خواهید شد.

سلب مسئولیت و افشای ریسک

با استفاده از وب‌سایت آرسی فارکس و مطالعه مطالب و مقالات آن، شما به‌طور ضمنی تایید می‌کنید که مطلب زیر را مطالعه کرده‌اید و با آن موافق هستید.

موافقتنامه کاربران و بازدیدکنندگان
برای فعالیت در بازارهای مالی جهانی(مثل بورس جهانی، فارکس، و ارزدیجیتال )، همیشه باید به قوانین کشوری که در آن ساکن هستید رجوع کنید و آرسی فارکس مسئولیتی در این خصوص ندارد. همچنین معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی بین‌المللی مثل بورس جهانی، فارکس، و ارزدیجیتال (کریپتوکارنسی) با ریسک زیادی همراه است و ممکن است منجر به از دست رفتن بخشی یا کل سرمایه شما شود. تمام مسئولیت متوجه شما است و آرسی فارکس هیچگونه مسئولیتی در خصوص از دست رفتن سرمایه یا ضرر ناشی از آن نیست.

توصیه آرسی فارکس به معامله گران (تازه‌کار)

همیشه از حساب‌های آزمایشی استفاده کنید و تا وقتی‌که به‌طور کامل آموزش ندیده‌اید با پول واقعی خود معامله یا سرمایه‌گذاری نکنید. در مرحله‌ای که احساس کردید آمادگی ورود به بازارهای مالی را دارید، می‌توانید از مبالغ بسیار کم استفاده کنید. منظور ما از مبالغ بسیار کم مبالغی که از دست رفتن کامل آن شمارا با مشکل جدی مواجه نمی‌کند. می‌توانید از راهنمای افتتاح حساب آمارکتس ما استفاده کنید و بتوانید به راحتی حساب خود را ایجاد کنید. هرجایی که مشکل داشتید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به شما کمک کنیم.

درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.