تغییر در حوزه حقوقی بروکر آمارکتس

اطلاعیه زیر جهت اطلاع مشتریان بروکر آمارکتس در خصوص تغییر ثبت شرکت و انتقال حوزه حقوقی منتشر شده است. لطفا آن را مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید می‌توانید از ما بپرسید. با آرزوی موفقیت و معاملات پرسود برای شما.

مشتریان و همکاران گرامی؛

AMarkets Ltd به اطلاع می‌رساند که در تاریخ 1 می 2023 (11 اردیبهشت 1402) به عنوان بخشی از روند بازسازی کسب و کار برنامه‌ریزی شده، این شرکت محل ثبت حوزه حقوقی خود را به Cook Islands تغییر می‌دهد.

تغییر حوزه حقوقی بر تعهداتی که از قبل در رابطه با قراردادهای معوق وجود دارد و همچنین هرگونه حقوق یا تعهدات قانونی که ممکن است بر اساس توافق‌نامه‌ها و خط‌مشی‌های منتشر شده در وب‌سایت شرکت و معاملات تجاری تحت حاکمیت آن قراردادها ایجاد شده باشد، تاثیری نخواهد داشت.

تمام تعهداتی که قبلا توسط AMarkets Ltd (Saint Vincent and the Grenadines) انجام شده بود به AMarkets LLC (Cook Islands) منتقل شده است و قابل اجرا باقی خواهد ماند. این شرکت به ارائه مجموعه کامل خدمات ادامه می‌دهد و تغییر حوزه حقوقی بر شرایط معامله، حساب‌های مشتری و همکار، تاریخچه معاملات، تراکنش‌های جاری یا هر خدمات دیگری که AMarkets به مشتریان و شرکای خود ارائه می‌دهد، تاثیری نخواهد داشت. شرایط قراردادها و سیاست‌های حاکم بر کار شرکت بدون تغییر و معتبر باقی می‌ماند. تغییرات ذکر شده فقط بر اطلاعات مربوط به ثبت شرکت و حوزه قضایی و حقوقی تاثیر می‌گذارد.

AMarkets متعهد به ایجاد روابط بلندمدت و قابل اعتماد با مشتریان و شرکای خود است.

ارائه خدمات کارگزاری با کیفیت بالا و تجربه عالی مشتری همچنان اولویت اصلی شرکت است.

در صورت هرگونه سوال یا نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

قدردان اعتماد و وفاداری شما هستیم.

با احترام

تیم AMarkets

تیم تحریریه آرسی فارکس
0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.