معرفی بهترین استراتژی کپی تریدینگ در ماه سپتامبر 2023

امروز می‌خواهیم با شما چهار استراتژی موفق کپی تریدینگ برای ماه سپتامبر در پلتفرم کپی تریدینگ AMarkets را به اشتراک بگذاریم. اگر شما تازه وارد مفهوم کپی تریدینگ شده‌اید و می‌خواهید بیشتر در این مورد بیاموزید، می‌توانید آموزش کامل ما را در مورد کپی ترید آمارکتس بررسی کنید. وقت آن است که به بهترین استراتژی‌های معامله‌گری در ماه گذشته که خود را اثبات کرده‌اند، بپردازیم.

امروز، به استراتژی‌های کپی تریدینگ که ماه گذشته در بروکر آمارکتس سودآوری بالایی داشتند، خواهیم پرداخت؛ پس همراه آرسی فارکس باشید.

1️⃣ استراتژی Pivot Trading – پیشتاز

در ماه سپتامبر، استراتژی معاملات پیوت صدرنشین بود و سودآوری 180.32٪ را کسب کرد. با 68 معامله با موفقیت انجام شده، این استراتژی ثابت کرد که می‌تواند پایدار و قابل اعتماد باشد. حداکثر دراودان برای این حساب 24.25٪ بود، که نشان‌دهنده یک سبک معامله‌ی نسبتا متعادل است. به عبارت دیگر، اگر شما روز اول $1,000 سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون می‌توانستید در حسابِ خود $1,803 داشته باشید. پاداش(reward) این استراتژی روی 50٪ تنظیم شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی معاملات پیوت

2️⃣ استراتژی Pr0 – معامله‌گرِ تهاجمی

در جایگاه دوم، استراتژی Pr0 با سودآوری 135.78٪ قرار دارد. معامله‌گرِ این استراتژی 149 معامله را با حداکثر دراودان 41.17٪ انجام داد، که نشان‌دهنده یک سبک معامله تهاجمی و با ریسک بالا است. اگر شما روز اول $1,000 سرمایه‌گذاری کرده بودید، سرمایه اولیه شما اکنون به $1,357 افزایش می‌یافت. قدمت این استراتژی 99 روز است که زمان نسبتا خوبی است که می‌توان تاحدی به آن اطمینان کرد. میزان پاداش این استراتژی از 35٪ تا 50٪ متغیر است.

اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی Pr0

3️⃣ استراتژی Dem5 – استمرار جواب می‌دهد!

جایگاه سوم متعلق به استراتژی Dem5 است که سودآوری 112.59٪ را نشان می‌دهد. معامله‌گرِ پشت این استراتژی 62 معامله را با حداکثر دراودان 12.22٪ اجرا کرد، که نشان می‌دهد او یک سبک معاملاتی محافظه کارانه و ریسک گزیز دارد. عمر این استراتژی به 84 روز می‌رسد و تا حدی خود را اثبات کرده است. اگر شما روز اول $1,000 سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون می‌توانستید در حساب $1,125 داشته باشید.

اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی Dem5 بیشتر

4️⃣ استراتژی Arkm2 – یک رقیبِ قوی

آخرین جایگاه متعلق به استراتژی Arkm2 با سودآوری 103.71٪ است. معامله‌گر 54 معامله را با حداکثر دراودان 46.04٪ اجرا کرد، که نشان‌دهنده یک سبک معاملاتی نسبتا با ریسک بالا است. عمر این استراتژی به 84 روز می‌رسد و تا حدی خود را اثبات کرده است. اگر شما روز اول $1,000 سرمایه‌گذاری کرده بودید، اکنون در حساب خود $1,037 داشتید.

اطلاعات بیشتر در مورد استراتژی Arkm2

سلب مسئولیت و افشای ریسک

آرسی فارکس برای تمامی اطلاعات، ربات های معامله گر، اکسپرت ها، استراتژی های کپی ترید و اندیکاتورهای معاملاتی سلب مسئولیت و افشای ریسک می‌کند. ارائه این مطالب و فایل ها من‌جمله این مطلب، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود. با مسئولیت خودتان می‌توانید از محتوای آموزشی و فایل ها استفاده کنید.

امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. ممنون از همراهی شما با آرسی فارکس. برای شما معاملات پرسودی آرزوی می‌کنیم.

تیم تحریریه آرسی فارکس
0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.