اطلاعیه تغییر نماد فیس‌بوک به متا در روبو فارکس

شرکت فیس‌بوک پاییز پارسال باهدف گسترش فعالیت‌های خود در دنیای متاورس، تصمیم به تغییر نام تجاری خود از فیسبوک به متا کرد. در حال حاضر این شرکت تصمیم گرفته است این تغییرات را هم در بازار سهام امریکا و معاملات نزدک اعمال کند. این تغییر از تاریخ 9 ژوئن سال 2022 (19 خرداد 1401) اعمال‌شده است. توجه شمارا در این خصوص به اطلاعیه کارگزاری روبوفارکس جلب می‌نماییم.

اطلاعیه زیر جهت اطلاع مشتریان روبو فارکس در خصوص تغییر نماد معاملاتی فیس‌بوک به META منتشرشده است. آن را مطالعه کنید و اگر سؤالی داشتید می‌توانید از ما بپرسید. با آرزوی موفقیت و معاملات پرسود برای شما.

مشتریان و همکاران گرامی؛

شرکت فیس‌بوک (NASDAQ: FB) نام خود را به متا Meta Platforms Inc. (“Meta”) تغییر داده است. این تغییر قبل از شروع جلسه معاملاتی در 9 ژوئن 2022 اعلام‌شده است و درنتیجه نماد فیسبوک از FB به META تغییر پیدا کرد. اگر پوزیشن‌های باز در FB دارید یا قصد دارید پوزیشن بازکنید، تغییرات زیر را در نظر بگیرید. در پایین نحوه اعمال این تغییر را در پلتفرم‌های معاملاتی مورداستفاده در روبوفارکس را بررسی می‌کنیم.

تغییرات معاملاتی در پلتفرم متاتریدر 4 و 5

در پلتفرم متاتریدر روبوفارکس از ساعت 16:30 بعدازظهر به‌وقت سرور در 9 ژوئن 2022، قبل از شروع جلسه معاملات، نماد همه پوزیشن‌های باز در FB از FB به META تغییر می‌کند.

تمام پوزیشن‌های حساب‌های آزمایشی باقیمت‌های معتبر در پایان جلسه معاملاتی 8 ژوئن 2022 بسته می‌شوند.

تغییرات معاملاتی در پلتفرم آرتریدر

تغییرات مربوط تغییر نماد فیسبوک در پلتفرم آرتریدر روبو فارکس (آراستاک‌تریدر) به‌صورت زیر است.

از ساعت 16:30 بعدازظهر به‌وقت سرور در تاریخ 9 ژوئن 2022، قبل از شروع جلسه معاملات، نماد تمام پوزیشن‌های باز در CFD ها در سهام Meta Platforms Inc. از FB به META تغییر می‌کند.

از ساعت 16:30 بعدازظهر به‌وقت سرور در تاریخ 9 ژوئن 2022، قبل از شروع جلسه معاملات، نماد تمام پوزیشن‌های باز در سهام Meta Platforms از FB.nq به META.nq تغییر می‌کند.

توجه به عملکرد اکسپرت و ربات‌های معاملاتی

اگر از Expert Advisors (EA) یا همان ربات معامله‌گر استفاده می‌کنید، تنظیمات آن‌ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که پس از تغییر نماد به‌درستی کار می‌کند.

لطفاً هنگام برنامه‌ریزی فعالیت تجاری خود، این تغییرات در برنامه را در نظر داشته باشید.

* – این برنامه فقط برای اهداف اطلاعاتی است و ممکن است توسط ارائه‌دهنده تغییر کند.

پایان اطلاعیه

منبع: روبوفارکس

0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.