روبو فارکس میزان مارجین برای معاملات طلا را کاهش می‌دهد

اطلاعیه زیر جهت اطلاع مشتریان روبو فارکس در خصوص تغییر میزان مارجین در نماد طلا (XAUUSD) منتشرشده است. این تغییرات برای پلتفرم متاتریدر است. لطفاً آن را مطالعه کنید و اگر سؤالی داشتید می‌توانید از ما بپرسید. با آرزوی موفقیت و معاملات پرسود برای شما.

مشتریان و همکاران گرامی؛

از 8 مه 2022، مارجین موردنیاز برای موقعیت‌های جفت XAUUSD به میزان دو کاهش می‌یابد. اگر در حال حاضر پوزیشن‌های باز در این دارایی دارید یا در حال برنامه‌ریزی برای باز کردن پوزیشن‌های جدید هستید، لطفاً به تغییرات زیر توجه کنید.

این تغییر چگونه بر پوزیشن‌ها و دستورات تأثیر می‌گذارد؟

تغییرات معاملاتی در پلتفرم متاتریدر 4 و 5

  • در 8 مه 2022، مارجین موردنیاز برای موقعیت‌های بازشده در XAUUSD به نصف کاهش می‌یابد.
  • پس‌ازاین تاریخ، تمام موقعیت‌های جدید با نیاز به مارجین دو برابر کمتر از قبل باز می‌شوند.

تریدرهایی که از اکسپرت یا ربات معاملاتی استفاده می‌کنند:

اگر از الگوریتم‌های معاملاتی استفاده می‌کنید، تنظیمات آن‌ها را بررسی کنید تا پس از اعمال کاهش الزامات مارجین برای نماد XAUUSD، مطمئن شوید که درست کار می‌کنند.

سایر شرایط معاملاتی و اسپردها را می‌توانید از مطلب انواع حساب روبوفارکس بررسی کنید.

پایان اطلاعیه

منبع: روبوفارکس

0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.