ویژگی‌های جدید در کابین شخصی آمارکتس – آپدیت جدید

اطلاعیه زیر جهت اطلاع مشتریان بروکر آمارکتس در خصوص بهینه سازی و افزودن ویژگی های جدید در کابین شخصی آمارکتس منتشرشده است. لطفا آن را مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید می‌توانید از ما بپرسید. با آرزوی موفقیت و معاملات پرسود برای شما.

مشتریان عزیز،

ما با خوشحالی اعلام می‌کنیم که تغییرات جذابی در کابین شخصی شما ارائه داده‌ایم که تجربه شما را ارتقاء می‌دهد و روند و تجربه کاری شما را بهبود می‌بخشد. در نسخه جدید، تغییرات کلیدی زیر را انجام داده‌ایم:

منوی کابین شخصی

برخی از زیربخش‌ها را بازسازی کرده و دسترسی به آن‌ها را آسان‌تر کرده‌ایم. برای راهنمای تصویری به تصویر زیر مراجعه کنید.

بهبود منو در کابین شخصی آمارکتس

قسمت فوتر کابین شخصی

پلتفرم‌های معاملاتی مثل متاتریدر 4 و 5 و نسخه‌های تحت وب آن‌ها را راحت‌تر از قبل و در بخش پاورقی یا فوتر می‌توانید دانلود کنید. می‌توانید در تصویر زیر نگاهی به آن بیندازید.

تغییرات فوتر و  دانلودِ راحت‌تر پلتفرم‌های معاملاتی

قسمت پروفایل من در کابین شخصی

اکنون شما امکان تکمیل فرآیند تأیید هویت، تنظیم تأیید دو مرحله‌ای و تغییر گذرواژه خود را در بخش “پروفایل من” دارید که در مقایسه با قبل راحت‌تر و در دسترس پذیرتر است. برای اطلاعات بیشتر به تصویر زیر نگاهی بیندازید.

تغییرات پروفایل من و تنظیمات امنیتی در کابین آمارکتس

اگر سوالی داشتید، مثل همیشه پشتیبانی آرسی فارکس در خدمت تریدرهای فارسی زبان است. هم‌چنین از طریق زیر می‌توانید به سایت اصلی بروکر بروید و درآنجا سوال بپرسید یا تغییرات جدید را بررسی کنید.

با آرزوی معاملات پرسود و موفقیت‌آمیز برای شما! 📈🚀

تیم تحریریه آرسی فارکس
0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.