روبوفارکس جایزه‌ی بهترین بروکر سهام 2021 را دریافت کرد

بروکر روبوفارکس جوایز زیادی از ابتدای فعالیت خود در سال 2012 تا به امروز دریافت کرده است که در حال حاضر هم در سال 2021 موفق کسب جایزه‌ی بهترین بروکر سهام شد. این جایزه در اواخر سال 2021 توسط رسانه معتبر Global Business Review به کارگزاری روبوفارکس اعطاشده است.

روبوفارکس در سال 2021 بیشترین توجه و تمرکز خود را بر پلتفرم اختصاصی خود یعنی آرتریدر داشت و به‌طور مداوم آن را توسعه می‌دهد تا بتواند در بازار بورس جهانی پیشرو باشد و یک پلتفرم اختصاصی معاملات سهام را برای مشتریان خود عرضه کند. این پلتفرم به تریدرها امکان استفاده از بیش 3000 سهام جهانی و همچنین بیش از 8000 CFD از سهام شرکت‌های آمریکایی و اروپایی را فراهم می‌کند.روبوفارکس می‌گوید:

لیست دارایی‌ها را با اضافه کردن بیش از 700 نماد معاملاتی جدید گسترش دادیم.
ما فرصت سرمایه‌گذاری در SPAC را اضافه کردیم.
ما دسترسی به معاملات سهام کسری را فعال کردیم.
ما عملکرد پلت فرم را گسترش دادیم.
ما اپلیکیشن موبایل را بهبود دادیم.

روبوفارکس
0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.