دریافت جایزه بروکر قابل اعتماد در آسیا و ازبکستان توسط آمارکتس

اطلاعیه زیر جهت اطلاع مشتریان بروکر آمارکتس در خصوص دریافت جایزه بروکر قابل اعتماد در آسیا و ازبکستان توسط آمارکتس منتشرشده است. لطفا آن را مطالعه کنید و اگر سوالی داشتید می‌توانید از ما بپرسید. با آرزوی موفقیت و معاملات پرسود برای شما.

مشتریان و همکاران گرامی؛

با خرسندی اعلام می‌کنیم که AMarkets دو جایزه معتبر از طرف مجله بین‌المللی کسب و کار (International Business Magazine) دریافت کرده است. بروکر آمارکتس با عناوین “معتبرترین کارگزار آسیا ۲۰۲۳” و “معتبرترین کارگزار ازبکستان ۲۰۲۳” مورد تشویق و تجلیل این مجله قرار گرفته‌ است که نقشی حیاتی در تثبیت موقعیت آن به عنوان یک بروکر پیشرو و مورد اعتماد در صنعت بازارهای مالی دارد.

مجله بین‌المللی کسب و کار با واقع شده در امارات متحده عربی، دارای تعداد زیادی از مشترکان معتبر شامل سرمایه‌گذاران هوشمند، مدیران ارشد مؤثر، سیاست‌گذاران و مقامات دولتی می‌باشد. این مجله معتبر به ارائه آخرین اخبار مالی می‌پردازد و به معرفی راهکارهای نوآورانه در این صنعت می‌پردازد.

تیم بروکر AMarkets با ابراز سپاس فراوان به مجله بین‌المللی کسب و کار از تشویق و تقدیر از دستاوردهای تجاری شرکت سپاس‌گذار است. این افتخار بزرگی است که تیم ما به عنوان کارگزاری قابل اعتماد در آسیا و ازبکستان شناخته شده است.

با ارج نهایی به شما، مشتریان گرامی، از حمایت مداوم، اعتماد بی‌محدود و وفاداری ثابت‌قدمانه‌تان سپاس‌گزاریم. شراکت شما در این مسیر بسیار مهم بوده و ما عهد می‌کنیم که به شما بهترین خدمات ممکن در زمینه بازارهای مالی ارائه دهیم.

از شما که AMarkets را به عنوان همراه دائمی در دنیای بازارهای مالی کرده‌اید، سپاسگزاریم.

تیم تحریریه آرسی فارکس
0 نظرات و سوالات شما
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه سوالات و نظرات
درباره ما

سلب مسئولیت و افشای ریسک: تمام مطالب و محتوای ارائه‌شده در سایت آرسی فارکس، اعم از مقالات، ویدئوها، آموزش‌ها، تحلیل‌ها، خبرها و کلیه متون، صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی دارد و پیشنهاد معاملاتی یا مالی نیست و ما هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص ضرر و زیان احتمالی نداریم. معامله و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی دارای ریسک بسیار بالا است و ممکن است منجر به از دست رفتن کامل سرمایه شود.